Realia na forum

Go down

Realia na forum

Pisanie  Seiran on Wto Kwi 02, 2013 6:12 pm

Może zaczniemy od tego, gdzie wszystko się dzieje. A więc, akcja toczy się w dosyć sporym miasteczku, Crimson Town, o pięć godzin drogi od Londynu. Zostało założone w XIX wieku, z założenia będąc małą, spokojną miejscowością. Kiedy jednak technika poszła do przodu, a ludności zaczęło przybywać, rozrosło się do tego stopnia, że ciche, sielankowe dni odeszły w niepamięć. Pojawiały się coraz to nowe fabryki, sklepy i dzielnice mieszkalne, aż w końcu w całym mieście nie było skrawka zieleni.
Na chwilę obecną, jest tutaj szaro i ponuro, pomijając wielką rezydencję, stojącą na skraju lasu, od której przepych aż bije po oczach. Wyglądający niczym wielki pałac, z XIX wieku, bo wtedy też został zbudowany, dom jednak nie przyciąga, a wręcz przeciwnie. Napawa miejscową ludność lękiem i niepokojem. Dlaczego? Otóż wszyscy wiedzą, że jeżeli się zbliżysz, możesz już nigdy nie wrócić. Przynajmniej nie w jednym kawałku...
W końcu, życie już nie raz im pokazało, że do wszystkich zamieszkujących te domostwo, trzeba się odnosić z należytym szacunkiem, albo najlepiej nie odnosić się wcale i omijać szerokim łukiem. Zwłaszcza do ich szefa. Człowieka tak niebezpiecznego, że niewłaściwe spojrzenie może cię kosztować głowę.
Zapamiętaj więc nazwę "La Cosa Nostra" i strzeż się tych, którzy nią się przedstawiają...
avatar
Seiran
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 02/04/2013

Zobacz profil autora http://gangsta-paradise.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach