Cudowny występ prawdziwego psychopaty!

Go down

Cudowny występ prawdziwego psychopaty!

Pisanie  Sölvi on Nie Kwi 28, 2013 8:34 pm

Imię: Sölvar.
Nazwisko: Magnason.
Pseudonim: Sölvi.
Data urodzenia: 8.08
Wiek: 21
Narodowość: Islandczyk.
Ranga: Spec od mokrej roboty.
Status: Wolny.
Typ: Seme.
Ulubiony kolor: Szary, zielony.

Broń której używa: Jego narzędzia pracy to Beretta M9 i Browning BDA z tłumikami. Broń palna to jego podstawa. Nie przepada za ostrzami, ale profilaktycznie zawsze nosi z tyłu przy pasku duży nóż.

Wygląd: Sölvi to przystojny, wysoki mężczyzna o smukłej sylwetce. Doskonale wie jak użyć swojego ciała jako niezawodnej i śmiercionośnej broni. Zna kilka sztuk walki, ale nigdy nie poświęcił się jednej. Uważa, że wytrenowanie tylko niektórych technik poszczególnych stylów pozwala w pełni wykorzystać możliwości ludzkiego ciała. Jest niesamowicie sprawny fizycznie, co łatwo wywnioskować, gdy zdecyduje się odsłonić skrawek swojej sylwetki. Długie, ciemne włosy związuje tylko gdy wyrusza na misję. W innych wypadkach luźno opadają na plecy i sięgają niemalże do pasa, a grzywka przysłania jego alabastrową twarz o ostrych rysach. Wydatne kości policzkowe i perfekcyjnie uwidoczniona linia żuchwy nadają jego przystojnej twarzy drapieżności. Wrażenie to potęgują oczy, które spod ciemnych rzęs błyszczą jasnozielonymi tęczówkami. Ładnie wykrojone usta często wykrzywia ironiczny uśmieszek. W obu uszach nosi kolczyki – małe srebrne kółeczka.
Ubiór jest ściśle zależny od sytuacji. Na codzień nosi eleganckie koszule i pasujące do nich spodnie, subtelnie opinające jego długie nogi, do tego zwykle cięźkie buty zapinane na klamry. Misje rządzą się swoimi prawami, toteż strój dobiera tak, by nie przeszkadzal mu w pracy.

Charakter: Ciężko jednoznacznie określić jego charakter, gdyż jest ściśle związany z relacjami między nim a ludźmi, z którymi ma kontakt. Wobec obcych jest chłodny i sam nie da z siebie więcej niż wymaga tego kultura. Przy bliższym poznaniu okazuje się być całkiem przyjemnym rozmówcą, ale pod warunkiem, że osoba przed nim również wykazuje odpowiedni poziom intelektu. W związkach pełni rolę zaborczego dominatora i jeśli mu na kimś zależy to mocno daje o tym znać. Oddany i tego samego oczekuje od TEJ osoby. Jeśli uzna, że ktoś posunął się za daleko w stosunku do jego partnera jest skłonny wyperswadować mu błąd w bardzo niesubtelny sposób. Na liście jego ofiar znalazło się paru cwaniaków, którzy mimo ostrzeżeń położyli łapy na kimś o kim nawet nie powinni mysleć. Raczej nie jest typem zabawowego człowieka, co nie oznacza, że nie lubi pożartować. Ma stalowe nerwy. Nawet jeśli coś wyprowadzi go z równowagi nie wykazuje nerwowych reakcji. Jednak osoba, która dobrze go pozna zauważy jeden element, który wskazuje na to, że jest zdenerwowany. Co do profesji – jest psychopatycznym mordercą i z zimna krwią zabijał ludzi niezależnie od płci i wieku. Sprawia mu to przyjemność, lubi patrzeć jak konają i wiją się w konwulsjach. Jego pozycja w gangu pozwala mu realizować jego pasje.

Własna historia: Pochodzi z inteligenckiej rodziny. Ojciec wykładał algebrę na Uniwersytecie, matka zaś była bibliotekarką. Wychowywał się w warunkach nisprzyjających jakiejkolwiek patologii społecznej. Miał wszystko czego potrzebował, a może nawet więcej niż potrzebował. Jedyne na co narzekał to to, że rodzice zupełnie nie poświęcali mu czasu. Uczęszczał do dobrego liceum i był dobrym uczniem. Należał do szkolnego kółka strzeleckiego. Broń od zawsze była jego hobby. Nigdy nie mial zbyt wielu przyjaciół, bo - jak twierdzi – nie potrzebował ich. Był wyśmiewany, gdyż wszyscy uważali, że jest dziwny. Może i słusznie, ponieważ nie krył się ze swoimi zainteresowaniami. W czasach liceum często fantazjował o zabójstwach i sadystycznych orgiach, o których otwarcie opowiadał znajomym. Jako nastolatek zaczął realizowac swoje pragnienia na zwierzętach, ale wkrótce przestało go to satysfakcjonować. Jego pierwszą ofiara był młody mężczyzna, którego zabił w ciemnej uliczce, godząc go nożem 23 razy. Kolejne morderstwa przyszły lawinowo. Nie oszczędził nawet rodziców, którym odpłacił się za kilkanascie lat ignorowania jego potrzeb emocjonalnych. Ma na swoim koncie dziesiątki ofiar, jednak policja nigdy nie była nawet choć trochę blisko odkrycia jego tożsamości. Zdecydował się wstąpić do organizacji przestepczej, by połączyć to co kochał z zarabianiem na życie.

Rodzina: Brat.

Przyjaciele: Maddo, Vel Allae.

Wrogowie: ------

Zainteresowania: Ma bardzo rozległe zainteresowania poczynając od sztuk walki, przez broń, na sztuce i literaturze kończąc. Podziwia piękno jakkolwiek by nie wyglądalo. W jego oczach pięknem jest strach w oczach ofiar tuż przed śmiercią. Ma specyficzne poczucie estetyki.

Fetysze: Dominacja w życiu erotycznym, przemoc w łóżku, wiązanie, kneblowanie i inne pojęcia zawierające się w skrócie BDSM. Lubi być pożądany przez swojego kochanka, kręci go gdy ten stara się o jego względy. Podnieca go również jak partner szepcze mu do ucha sprośne rzeczy.

Ciekawostki: Policji nigdy nie udało się go dopaść, gdyż swoje zbrodnie aranżował bardzo przemyślanie. Nie działał pod wpływem emocji, tylko wszystko misternie planował. Działał nieregularnie, a ofiary zabijał na wiele sposobów, nie powtórzyły się dwa razy te same obrażenia. Jest niesamowicie inteligentny i ma zdolnośc długoterminowego planowania. Zabójca doskonały, nie zostawia śladów. Profesjonalista w każdym calu. Kiedys ktoś powiedział: 'Cudowny występ prawdziwego psychopaty!' zanim Sölvi odstrzelił mu głowę. Ma brata, z którym utrzymuje kontakt. Jak mówi, jego młodszy braciszek jest jedyną osoba, której nie mógłby zabić.

Aye Sir!
avatar
Sölvi

Liczba postów : 8
Join date : 28/04/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Cudowny występ prawdziwego psychopaty!

Pisanie  Seiran on Pon Kwi 29, 2013 4:21 pm

Nyaaaa, kolejny psychol. Mam nadzieję tylko, że nie przyjdzie mi kiedyś się z Tobą kłócić ;p
Akceptuję, piętro 1, pokój 12
avatar
Seiran
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 02/04/2013

Zobacz profil autora http://gangsta-paradise.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach