Guns and love...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakby mnie obchodziło, że mnie nie lubicie >.>

2 posters

Go down

Jakby mnie obchodziło, że mnie nie lubicie >.> Empty Jakby mnie obchodziło, że mnie nie lubicie >.>

Pisanie  Kageoru Wto Kwi 02, 2013 7:17 pm

Imię: Kageoru

Nazwisko: Kagami

Pseudonim: Kabel

Data urodzenia: 1.04.1993r

Wiek(od 13 do 26): 19

Narodowość: Koreańczyk

Ranga: szpicel

Status: wolny

Typ (seme, seke, ume, uke): seme

Ulubiony kolor: czarny

Broń której używa: brak

Wygląd: Kageoru jest wysokim chłopakiem mierzącym 185cm i ważącym 70kg. Ma krótko przycięte czarne włosy, które w odpowiednim świetle padającym pod odpowiednim kątem lśnią na granatowo. Takiegoż koloru są jego oczy, zazwyczaj mające pusty wyraz bez emocji. Jest dobrze zbudowany i przez bluzkę można zobaczyć zarys kaloryferka. Jego ubrania są połączeniem czerni i bieli, bardzo rzadko zakłada inny kolor na siebie. Dominuje czerń, a biel to zazwyczaj jakiś dodatek.

Charakter: Kageoru jest spokojnym i opanowanym mężczyzną choć czasem łatwo zepsuć mu humor. Nie szanuje nikogo i o nikogo nie dba, no chyba, że o samego siebie. Dla niego liczą się tylko jego pragnienia. Nigdy nie obdarzony miłością sam również nie odczuwa tego uczucia. Nie potrzebuje przyjaciół, samotność mu nigdy nie przeszkadzała. Raczej nie kumpluje się z nikim z gangu, ufa tylko szefowi. Na innych zawsze patrzy z nieufnością. Bez mrugnięcia okiem przekaże szefowi każdą informację na temat każdej osoby, u której zauważy podejrzane zachowanie.

Własna historia: Jego historia nie jest niczym nadzwyczajnym, zawsze sam bez przyjaciół i znajomych. Będąc nastolatkiem dołączył do mafii, rola Szpicla była dla niego idealna. Nie przejmował się tym, że nikt go nie lubi. Jakiś czas temu zdobył dla siebie śliczną zabaweczkę, dzięki Mitsuo życie Kageoru jakby poprawiło się. Młody mężczyzna zaczął się uśmiechać, a czasem nawet śmiać.

Rodzina: rodzice i dwóch braci, ale nie wie czy jeszcze żyją

Przyjaciele: brak

Wrogowie: masa

Zainteresowania:
- Książki - Kage uwielbia czytać. I nieważne o czym jest książka, chłopak nie wybrzydza jeśli chodzi o tematykę. Przeczyta każdą książkę, która wpadnie mu w ręce.

Fetysze:

Ciekawostki:

Aye Sir!
Kageoru
Kageoru

Liczba postów : 20
Join date : 02/04/2013

Powrót do góry Go down

Jakby mnie obchodziło, że mnie nie lubicie >.> Empty Re: Jakby mnie obchodziło, że mnie nie lubicie >.>

Pisanie  Seiran Sro Kwi 03, 2013 8:49 am

Akceptuję, piętro 1, pokój 5
Seiran
Seiran
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 02/04/2013

https://gangsta-paradise.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach