Guns and love...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kawiarnia

3 posters

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Go down

Kawiarnia      Empty Kawiarnia

Pisanie  Nicolino Wto Kwi 02, 2013 7:03 pm

Mała elegancka kawiarenka. Jej ściany są pokryte płaskimi kamieniami a pomarańczowe światło nadaje niezwykły klimat temu miejscu.
To tu można zatopić się w miękkim fotelu o barwie purpury a swoje podniebienie pieścić kawą Kopi Luwak. Przyrządza się tu najdroższe i najlepsze kawy na świecie takie jak Blue Mountain, Jemen Matari, Kenia AA. Serwuje się tu również przeróżne herbaty, słodkie desery i gorącą czekoladę.
Nicolino
Nicolino

Liczba postów : 40
Join date : 02/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Sro Kwi 10, 2013 4:19 pm

W końcu dotarli do miejsca, o którym Felix od razu pomyślał, proponując wspólne wyjście chłopakowi. Niezwykle przyjemna kawiarenka, w której można było się odstresować po ciężkiej misji. Pierwszy raz jednak tak bardzo cieszył się, z przyjścia tutaj. W końcu wreszcie nie był tu sam. Zaprowadził Sato do niewielkiego stoliczka w rogu sali.
-Chyba zdecyduję się na jakąś herbatę korzenną... - zastanowił się chwilę, nawet nie patrząc w menu - I może jakieś ciasto z cynamonem... - zawahał się chwilę - A ty? - spytał, zwracając się do znajomego.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Sro Kwi 10, 2013 4:24 pm

Był bardzo ciekaw gdzie Felix go zabierze, czy miał jakieś konkretne miejsce na myśli czy może będą szukać czegoś. Jednak kroki chłopaka były pewne czyli miał coś upatrzonego. W końcu dotarli do ślicznej kawiarenki i mógł wraz z nowy kolegą rozsiąść się w wygodnych fotelach. Od razu sięgnął do menu i zaczął je przeglądać po kolei.
- Szczerze to na herbatach się nie znam, poleć mi jakąś. Co do ciastek to... Hmm... Cytrynowe brzmi smacznie, cytryna jest dobra - odpowiedział wreszcie po kilku minutach przeglądania kart w milczeniu.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Sro Kwi 10, 2013 4:44 pm

Hmmm... - zastanowił się, co polecić chłopakowi - Mają tu całkiem dobrą zieloną herbatę "Lung Ching", miałem okazję próbować jej w kilku różnych miejscach i szczerze... Tu była najlepsza jaką do tej pory znalazłem. Jest całkiem słodka, może Ci zasmakować - stwierdził kiwając powoli głową.
-Cytrynowe? - spytał lekko zaskoczony - cytryna jest kwaśna - stwierdził przygryzając lekko dolną wargę - Chociaż... w sumie, jeszcze go nie jadłem, więc nie będę się wypowiadał... Ale, jeśli rzeczywiście będzie wyglądało smacznie, to dasz mi spróbować - mrugnął do niego, wyginając usta w delikatny uśmieszek.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Sro Kwi 10, 2013 4:52 pm

Słuchał wiedząc, że nazwy herbaty i tak nie zapamięta, ważniejszy był opis jej smaku i skoro była słodka to chętnie spróbuje. Nie przepadał za gorzką herbatą choć i taką się pijało jeśli nie miał innego wyboru.
- No to w takim razie zdam się na Twój wybór i zamówię tą herbatę - odpowiedział z lekkim uśmiechem. Widać było wyraźnie, że chłopak lubi to co słodkie więc raczej byle czego by mu nie polecił.
- No i właśnie o to chodzi, lubię to co kwaśne. Ciastko cytrynowe na pewno będzie lekko kwaskowate więc z chęcią zjem. A co do poczęstowania to zastanowię się jeszcze, ale wtedy Ty też będziesz musiał dać mi spróbować swojego - posłał koledze łobuzerski uśmieszek po czym rozejrzał się.
- No dobra, kelnerka podejdzie czy samemu trzeba zamówić? - zapytał i wrócił wzrokiem do Felixa.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Sro Kwi 10, 2013 5:42 pm

-Ehhh... No cóż... Jeśli zajdzie taka potrzeba... - udał, że głęboko się zastanawia - Dam Ci troszkę spróbować swojego ciasta - stwierdził z udawanym smutkiem, po czym zaczął się cicho śmiać.
W momencie, gdy Sato zaczął dopytywać o kelnerkę, ta właśnie podeszła. Felix bez zastanowienia wyrecytował zamówienie dla ich obojga po czym miło uśmiechnął się do kelnerki... Może trochę zbyt miło... Właściwie wyglądało to aż sztucznie.
Zaczął rozglądać się po całym pomieszczeniu. Było całkiem spokojnie. Ogólnie aż się zdziwił, że dziś tak mały ruch. Zwykle przewija się tu więcej ludzi. Przy stoliku obok dojrzał jednak kilka dziewczyn, zapewne w ich wieku. Szeptały coś między sobą, co chwila zerkając na nich i śmiejąc się cicho. Przewrócił lekko oczami i starał się je ignorować.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Sro Kwi 10, 2013 5:51 pm

Nagle przez głowę Satoru przebiegła myśl, że Felix jest strasznie słodkim chłopcem. Albo świetnie takiego udaje, tak jak on sam. Te wszystkie gesty i mimika twarzy, zdecydowanie kawaii.
- Jeśli Ty mi dasz troszkę to sam też dostaniesz tylko troszkę - odpowiedział puszczając mu oczko. Jak widać tutejsze kelnerki potrafią czytać w myślach i jedna z nich podeszłą jak tylko pomyślał o tym aby złożyć zamówienie. Ucieszył się kiedy jego nowy kolega złożył zamówienie dla ich obu, on już nie pamiętał nazwy herbaty, której miał spróbować i miałby niezły obciach gdyby zawiesił się przy kelnerce. Westchnął kiedy dziewczyna odeszła i również rozejrzał się dookoła. Po chwili jego wzrok również powędrował w stronę chichrających się dziewczyn.
- Albo im się podobamy i plotkują o nas albo wzięły nas za gejowską parę i plotkują o nas - powiedział pewnym tonem po czym roześmiał się.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Sro Kwi 10, 2013 6:08 pm

-Doobra, umowa stoi - powiedział kiwając głową ze stanowczą miną, patrząc chłopakowi cały czas w oczy - Ale troszkę sobie jeszcze na to poczekamy - powiedział rozsiadając się wygodniej w fotelu. No cóż... Jedyną wadą tej miejscówki było to, że troszkę czasu czekało się na zamówienie... Chociaż... Efekt końcowy był zadowalający, więc, nie można było zbytnio narzekać.
W pewnym momencie, posłał jednej z dziewczyn uroczy, zalotny uśmieszek. Ta z ogromnym zdziwieniem odwróciła wzrok i znów zaczęła coś mamrotać do swoich koleżanek.
-Wydaje mi się, że wzięły nas za parę... I plotkują o nas - powiedział rozbawiony, przenosząc wzrok z powrotem na Sato.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Sro Kwi 10, 2013 8:04 pm

Również pokiwał lekko głowa.
- Chwilę na pewno trzeba poczekać aż zrobią wszystko. Chyba, że byliby czarodziejami to co innego - zaśmiał się wesoło. Patrzał jak Felix uśmiecha się do jednej z dziewczyn i jaka była jej reakcja. Zastanowił się chwilkę po czym uśmiechnął szeroko.
- Zaraz się przekonamy - szepnął cichutko do kolegi - Och, Felix słodziaku - powiedział nieco głośniej tak aby dziewczyny mogły usłyszeć po czym ucałował chłopaka w policzek. Tak jak się spodziewał usłyszał pisk ze strony dziewczyn i śmiech. Sam się uśmiechnął i zaśmiał się cicho.
- Taaaaak, fanki gejów - powiedział do Felixa.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Sro Kwi 10, 2013 8:23 pm

Niezmiernie bawiło go zachowanie Sato i tamtych dziewczyn. Postanowił nie pozostawać mu dłużny. Jego policzki szybko przybrały szkarłatną barwę. On sam delikatnie przygryzł dolną wargę.
-Satoru... Ja nie wiem, czy powinniśmy... Inni patrzą... - odpowiedział najsłodszym na świecie głosem, wpatrując mu się w oczy. Niby przez przypadek położył dłoń na dłoni chłopaka, po chwili szybko ją zabierając. Odwrócił głowę, w stronę ściany, zasłaniając sobie usta dłonią, by nie parsknąć śmiechem.
-Podoba mi się ta zabawa - szepnął do chłopaka, uśmiechając się łobuzersko, gdy już się trochę uspokoił.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Sro Kwi 10, 2013 8:42 pm

On również miał ubaw udając, że Felix to niby jego chłopak. Geja nie musiał udawać bo nim był, już dawno to odkrył. Wszyscy jego klienci, a następnie ofiary byli facetami. Nie widział się w łóżku z kobietą. Wpatrywał się jak urzeczony w chłopaka, tego akurat nie musiał udawać. Felix naprawdę był przesłodki i strasznie go to kręciło.
- Nie przejmuj się innymi, oni są nieważni - powiedział sięgając po chwili do jego dłoni i ujmując ją w swoją. Mógł usłyszeć szepty i chichoty dziewczyn, nie interesowała go reakcja całej reszty klientów. Bawiło go zachowanie tamtych nastolatek, a on lubił dobrą zabawę. Oczywiście nie miał zamiaru przekroczyć granic, Felix pewnie by go zabił gdyby zdecydował się pocałować go dla zabawy. Tak więc ograniczał się do tych drobnych gestów.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Sro Kwi 10, 2013 8:58 pm

-Naprawdę tak sądzisz? - spytał z perfekcyjnie odegranym zakłopotaniem. Poderwał się ze swojego miejsca, przybliżając swoją twarz do twarzy Sato. Ich usta dzieliły teraz zaledwie milimetry. Na ułamek sekundy Felix przybrał wredny, łobuzerski uśmieszek, by zaraz potem znów powrócić do odgrywanej roli. Przymknął lekko oczy, czerwieniąc się jeszcze bardziej. I wtedy usłyszał szczęk talerzy na stoliku. Opadł z powrotem na fotel, patrząc kątem oka na kelnerkę, która przyniosła zamówione przez nich ciasta i herbaty, oczywiście psując jego doskonale obmyśloną akcję.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Czw Kwi 11, 2013 10:20 am

- Oczywiście - odpowiedział z uśmiechem. Zaskoczyło go kiedy Felix nagle poderwał się do góry i jego twarz znalazła się bardzo blisko niego. Zamrugał zszokowany patrząc na chłopaka, chyba naprawdę chciał go pocałować. A on specjalnie się przed tym hamował żeby nie urazić go. Już czuł jego oddech na swoich wargach i sam szykował się do pocałunku gdy kelnerka wszystko zniszczyła. Uśmiechnął się i sięgnął po swoje ciastko i herbatę.
- No to jedzmy, jak zjesz coś słodkiego to pocałunek będzie słodszy - zażartował i zaczął powoli jeść swoje ciastko. Kiedy zauważył, że dziewczyny się uspokoiły bo jedli Satoru spojrzał na Felixa.
- Hej. Ty naprawdę chciałeś mnie pocałować? - zapytał chcąc się upewnić.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Czw Kwi 11, 2013 2:36 pm

Uśmiechnął się lekko, biorąc niewielki łyk herbaty. Słysząc pytanie chłopaka podniósł na niego wzrok, nie odstawiając filiżanki od ust.
-Jeśli sytuacja by tego wymagała i sprzyjała temu... - odpowiedział z tajemniczym uśmiechem i mrugnął do niego - Miałbyś coś przeciwko temu? - spytał z czystej ciekawości, odstawiając herbatę, zabierając się za to za ciasto.
Uszczknął odrobinę i już miał zjeść nałożoną porcję. Gdy nagle przypomniał coś sobie.
-Smacznego - powiedział z miłym uśmiechem, przystawiając niewielki kawałek ciasta do ust Satoru.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Czw Kwi 11, 2013 3:08 pm

Potrząsnął lekko głową uśmiechając się przy tym.
- Ależ skąd, nie przeszkadzałoby mi. Sam myślałem o tym żeby Cię pocałować, ale bałem się, że możesz mi przyłożyć za robienie czegoś takiego dla zabawy - wytłumaczył Felixowi ze śmiechem. Jadł powoli swoje ciastko kiedy nagle chłopak podetknął mu swoje pod usta, spojrzał lekko zaskoczony, ale po chwili sobie przypomniał, że mieli się przecież poczęstować. Sięgnął więc i zjadł kawałek po czym dał Felixowi spróbować swojego.
- Twoje cynamonowe, tak? Nawet dobre choć nie w moim guście zbytnio - odpowiedział kiedy już przełknął kęs i czekał aż chłopak spróbuje jego ciastka.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Czw Kwi 11, 2013 4:09 pm

-Wiesz... Czego się nie robi dla dobrej zabawy - zaśmiał się, uroczo mrużąc przy tym oczy. Naprawdę zaczynał lubić tego chłopaka, zdecydowanie częściej będzie musiał go gdzieś wyciągać.
-Właściwie wszystko zależy od gustu - stwierdził, próbując cytrynowego ciasta - ja chyba nie zostanę jednak fanem twojego ciasta - odpowiedział krzywiąc się lekko - Chociaż... Nie da się zaprzeczyć, ma ciekawy smak - dodał po chwili.
-A jak herbata? Dobrze Ci poleciłem? - spytał rzeczywiście ciekaw, czy mu zasmakowała.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Czw Kwi 11, 2013 4:33 pm

- Nie wiedziałem jak daleko posuniesz się w zabawie i wolałem nie ryzykować - odpowiedział koledze z uśmiechem. Zachichotał na jego komentarz o cytrynowym cieście i upił łyk herbaty.
- Idealna, nie za słodka. Bawimy się dalej? - zerknął lekko na dziewczyny.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Czw Kwi 11, 2013 6:30 pm

-Spokojnie, jeśli sprawy zajdą za daleko, szybko się o tym dowiesz - powiedział z radosnym śmiechem. "Zabawa" bardzo mu się podobała, właściwie, już dawno z nikim tak miło nie spędzał czasu, więc na pytanie chłopaka jedynie lekko kiwnął głową.
-Czyli wracam do ogrywania roli - mrugnął do niego, znów przybierając najsłodszą na świecie minę i z niemalże uwielbieniem i wielką miłością w oczach wpatrywał się w Sato.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Czw Kwi 11, 2013 6:45 pm

- Mam nadzieję, że niezbyt boleśnie się o tym dowiem - odpowiedział z lekko poważną miną choć śmiać mu się trochę chciało. Może i Felix wyglądał niewinnie, ale musiał pamiętać, że jest członkiem mafii czyli taki niewinny nie jest.
- Dokładnie, tylko pamiętaj mówić trochę głośniej żeby dziewczyny słyszały, robimy im darmowe przedstawienie - zachichotał po czym wciągnął Felixa na swoje kolana i podstawił mu pod usta łyżeczkę z kawałkiem jego ciastka.
- Powiedz aaaa Felixiu - uśmiechnął się widząc kątem oka, że dziewczyny od razu zerknęły na nich.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Czw Kwi 11, 2013 7:43 pm

Spookojnie - zapewnił go delikatnie głaszcząc go po głowie. Zaraz potem został wciągnięty na kolana chłopaka. Cicho pisnął, gdyż rzeczywiście nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Przez chwilę zastanowił się, jak bardzo spaczony pogląd na rzeczywistość będą miały te dziewczyny, po zobaczeniu ich "przedstawienia", jednak no cóż... Zabawa, przy której ktoś nie ucierpi (nawet nieświadomie) nie ma tego czegoś w sobie.
-Satoru... Tak bardzo mnie dziś zawstydzasz - powiedział zakrywając delikatnie dłońmi, płonące czerwienią policzki - Aaaaa... - odpowiedział uroczym, speszonym głosikiem, co chwila kątem oka zerkając na stolik obok.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Czw Kwi 11, 2013 7:52 pm

Uśmiechnął się pod nosem słysząc ten cichy i uroczy pisk, chyba zrobił coś co zaskoczyło Felixa. No, ale skoro chłopak był w stanie daleko się posunąć aby mieć zabawę to i on nie miał zamiaru się hamować zbytnio. Dziewczyny na pewno będą opowiadać koleżankom jaką to "słodką" parę gejów spotkały w kawiarence, a przecież oni tylko udawali takich słodziaków.
- Chcę Ci po prostu okazać moje uczucia - odpowiedział wesoło i wsunął łyżeczkę do ust kolegi aby mógł zjeść kęs ciastka. Oparł dłoń z pustą już łyżeczką o stół.
- I jak? Wystarczająco słodko Ci jest? - zapytał przybliżając swoją twarz do jego. Matko, w domu chyba godzinę będzie ryczał ze śmiechu, tak bardzo tutaj musiał się powstrzymywać.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Czw Kwi 11, 2013 8:08 pm

Przełknął kawałek ciasta i delikatnie, ale bardzo sugestywnie oblizał usta.
-Dopóki ty jesteś przy mnie, zawsze będę czuł się słodko i... i... tak wspaniale - powiedział przytulając się bardziej do Sato i o ile to w ogóle możliwe, czerwieniąc się jeszcze bardziej. O tak, zdecydowanie co jakiś czas będzie mu potrzebna taka akcja, doskonale zwalcza stres i do tego wprawia w taki dobry nastrój.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Czw Kwi 11, 2013 8:15 pm

Spodobało mu się to delikatne oblizanie ust, nawet gdyby nie robili tego przedstawienia dla dziewczyn to w tej chwili miał wielką ochotę pocałować go. Przeważnie w łóżku robił za stronę uległą, ale tego wymagały jego akcje. Potrafił jednak zdominować, a Felix był idealnym obiektem do zdominowania.
- Chyba raczej słodki, a nie słodko - mruknął i nachylił delikatnie muskając jego usta. Wyprostował się i pomasował sobie kark.
- Chyba muszę do toalety, poczekaj tu, dobrze? - poprosił choć jego wzrok wyraźnie mówił, że chłopak powinien zaproponować pójście z nim. Zsunął go ze swoich kolan i wstał z fotela obracając się w stronę toalet.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Felix Bideven Czw Kwi 11, 2013 8:29 pm

-Ale... Satoru... Ja pójdę z tobą - powiedział, łapiąc dłoń kolegi i również podnosząc się z fotela. Trzymał go mocno, sprawiając wrażenie przerażonego wizją zostania samemu, nawet na chwilę. W duchu co raz bardziej był zachwycony umiejętnościami aktorskimi, jakie pokazywali w tym niewielkim improwizowanym "przedstawieniu". Byli z nich znakomici aktorzy. Ruszył za chłopakiem w stronę toalety.
Felix Bideven
Felix Bideven

Liczba postów : 75
Join date : 03/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Satoru Czw Kwi 11, 2013 8:34 pm

Zaśmiał się cicho i schwycił dłoń Felixa.
- Dobrze dobrze, skoro nie chcesz zostać to pobędziemy trochę razem w łazience - odpowiedział z uśmiechem i poszedł w raz z chłopakiem do męskiej łazienki. Jak tylko weszli do pomieszczenia i Satoru był pewien, że są sami oparł się o ścianę i wybuchł śmiechem trzymając się za brzuch. Długo nie ustał i zjechał plecami po ścianie siadając na podłodze.
- Nie nie mogę, ale ubaw. Te dziew-wczyny są tak naiw-wne - powiedział wciąż się śmiejąc. Spojrzał na Felixa i uśmiechnął się do niego powstrzymując jakoś śmiech.
- Kochanieeee - zamruczał i zachichotał puszczając mu oczko.
Satoru
Satoru

Liczba postów : 76
Join date : 04/04/2013

Powrót do góry Go down

Kawiarnia      Empty Re: Kawiarnia

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 1 z 2 1, 2  Next

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach