Guns and love...
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Leśna polana

4 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Leśna polana - Page 2 Empty Re: Leśna polana

Pisanie  Scelto Nie Kwi 14, 2013 12:55 pm

Oooooooh... Czyzby komus nie pasowala taka bliskosc, pprzed wplaceniem gotowki? Nie oceniam, nie oceniam...
Coz, ja takze niezbyt lubilem takich, jak tamten blondasek. Widac, ze uroczy na sile. Osoba do towarzystwa, co? Jak dla mnie, zupelnie w mafii nieprzydatna funkcja. Nie mowie rzecz jasna o osobach pokroju Hide, znaczy mlodszego brata Doriana, on juz wrosl w nasza mafijna Rodzine, ale przygarniani przez Szefa na chama 'slitasni chlopcy'... Eh, niewazne.
Usmiechnalem sie tajemniczo do Corina, przystajac na chwilke, wciaz nie wypuszczajac z objec.
-To tajemnica. Ale nie martw sie, nikomu nie powiem, Sliczny- Uspokoilem go, puszczajac do niego oczko i kontynuujac podroz do mojego pokoju.
Scelto
Scelto

Liczba postów : 22
Join date : 10/04/2013

Powrót do góry Go down

Leśna polana - Page 2 Empty Re: Leśna polana

Pisanie  Woo Hyuk Nie Kwi 14, 2013 6:23 pm

Kątem oka popatrzyłem na tamtą dwójkę. Nie wiedziałem, co mówią - muzyka płynęła zbyt głośno. Z resztą, nie widziałem sensu w słuchaniu ich. I mogli sobie już pójść, skoro pragnęli zostać sami. No, już. Do pokoju, czy gdzieś. Miałem nadzieję, że nie zaczną pieprzyć się tutaj przy mnie, bo chyba się porzygam. Oczywiście na moich ustach wciąż widniał uśmiech, a oczy miałem zamknięte. Tak, przecież uważali mnie za taką śliczną, uroczą laleczkę, która pewnie zaspokaja ludzi swoim ciałem, wbrew tego co mówi. W porządku, przyzwyczaiłem się do tego. Mogli mnie nie lubić, to po mnie spływało.
Woo Hyuk
Woo Hyuk

Liczba postów : 8
Join date : 05/04/2013

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach