Regulamin!

Go down

Regulamin!

Pisanie  Sergio Ferretti on Wto Kwi 02, 2013 6:39 pm

Oto regulamin naszego skromnego forum. Każdy się musi do niego stosować bez wyjątku. Istnieją trzy ostrzeżenia. Po trzecim osoba dostaje bana. Zasady:
1. Administratorzy i Moderatorzy są najwyższymi sędziami. To oni rozstrzygają spory jeśli takowe zaistnieją, choć miejmy nadzieję, że nie będą musieli.
2. Jest to forum PBF o tematyce YAOI (boy x boy). Zanim stworzysz kartę postaci dowiedz się co znaczy ten termin i przemyśl czy na pewno chcesz rozpocząć przygodę na naszym forum.
3. Wszystkie postacie muszą być mężczyznami! Oczywiście NPC mogą być kobietami...
4. Postacie nie mogą mieć mniej niż 16 lat. (Pedofilia jest przestępstwem)
5. Należy stworzyć kartę postaci i czekać, aż zostanie ona zaakceptowana i postać będzie przydzielona do pokoju. KP akceptuje administrator.
6. O dłuższych nieobecnościach(więcej niż tydzień) należy poinformować w odpowiednim temacie ewentualnie poinformować adminów przez PM.
7. Postacie nie mogą mieć żadnych nadprzyrodzonych zdolności ani cech wyglądu - muszą być czysto ludzkie.
8. Nie można być w kilku miejscach na raz.
9. Zabijanie jest zakazane. Można przeklinać, bić, gwałcić - ale zabijać nie.
10. Należy się postarać o poprawną polszczyznę, również stosowanie znaków interpunkcyjnych i diakrytycznych(dla niedoinformowanych - link).
11. Nie wolno obrażać innych Użytkowników(nie postacie - tylko bezpośrednio Użytkowników), grozi to usunięciem posta. Proszę uważnie dobierać słowa krytyki, jeśli owa jest.
12. Kolorów w postach na forum mogą używać tylko Administrator i Moderatorzy, aby upomnieć Użytkownika bądź przekazać jakąś informację. Wyjątkiem są karty postaci(ale i tu nie należy z jaskrawością i "tęczowością" przesadzać).
13. Pod kartą postaci proszę napisać "Aye Sir!", jako dowód zapoznania się z regulaminem. W innym przypadku karta nie będzie przyjęta.
14. Admin ma prawo nie zaakceptować karty postaci, jeśli uzna ją za słabo rozbudowaną(wtedy prośba o poprawieniu karty przez użytkownika znajdzie się w temacie).
15. Admin też człowiek i może się mylić. Mile widziane sugestie do poprawy forum, jednakże grzecznym, miłym tonem w formie rozmowy, a nie krzyków czy kłótni.
avatar
Sergio Ferretti

Liczba postów : 40
Join date : 02/04/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach