Opisy rang

Go down

Opisy rang

Pisanie  Seiran on Wto Kwi 02, 2013 6:14 pm

SZEF- Ogólna szycha, mistrz, wasz pan i tak dalej. Pełni tutaj najważniejszą funkcję (czyt. To na niego się wszystko zwala, jak coś nie wyjdzie). rzecz jasna, te stanowisko to nie same minusy. Jest tutaj najbardziej uprzywilejowaną osobą, ma władzę praktycznie absolutną, podlega mu każdy, który nazywa się członkiem gangu, zresztą nie tylko. W swoich ludziach budzi respekt i szacunek, a w przeciwnikach strach i panikę.

UWAGA! SZEF JEST FUNKCJĄ POJEDYNCZĄ I OBECNIE ZAJĘTĄ


PRAWA RĘKA- Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, osoba stojąca w hierarchii prawie najwyżej, zaraz po szefie. Pod jego nieobecność pilnuje, aby inni członkowie gangu się nie pozabijali nawzajem. Oczywiście, do tego dochodzi kierowanie częścią akcji, typu walka z innym gangiem, czy też napad na bank. To w nim przywódca tej całej zgrai pokłada największe zaufanie.


RÓWNIEŻ JEDNA OSOBA I FUNKCJA ZAJĘTA


CIEŃ - funkcja stosunkowo dziwna, bo czy potrzebny jest ktoś taki? Otóż jest. A nawet bardzo. Bo przecież gdy szef dowie się o buncie, to nie może sam z siebie takiej osoby zabić, jako że musiałby zdradzić powody... A jeszcze komuś przyjdzie na myśl drugi bunt... Takimi osobami zajmuje się właśnie on. Po cichu likwiduje każdego, kto w jakikolwiek sposób zagraża szefostwu bądź gangowi, jednakże tylko w jego wnętrzu. Tymi z zewnątrz zajmuje się cichy zabójca... Ściśle pracuje z prawą ręką. W końcu nie wszystkim należy kłopotać szefa... Ściśle współpracuje ze szpiclem.

FUNKCJA TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY, ZAJĘTA.


SZPICEL- Jak sama nazwa wskazuje, szpieg, osoba odpowiedzialna za donoszenie na innych. Co najciekawsze, nie śledzi on ludzi z innych gangów, a z własnego, donosząc dla szefa o wszelkich przejawach buntu, spisku czy też nieposłuszeństwa. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że jest niezbyt lubiany, pomimo swojej inteligencji, stojącej na równi ze sprytem i przebiegłością.


ŚWIEŻAK (aka. Mafio-gimb)- W sumie nie wiadomo po co tam jest. Tylko pałęta się pod nogami, starając wybłagać jakieś poważne zadanie. Najczęściej chłopaczek w wieku do 17-18 lat, który trafił do gangu na własne życzenie, "zafascynowany" tym światem. Naiwny, niekoniecznie głupi.
INFORMATOR- Osoba wchodząca w skład gangu, jednak "luźno" z nim powiązana. To do niej należy się zwracać, szukając informacji o znienawidzonym wrogu, czy o tym co w magazynach piszczy. Często ma dosyć specyficzne poczucie humoru i ekscentryczny charakter, oraz pasujący do niego wygląd. Należy pamiętać jednak, aby nigdy do końca mu nie ufać.
STRATEG- Spory intelekt, a do tego niemały spryt. no, i jeszcze ten seksowny wygląd... Jedna z najważniejszych osób w całej organizacji. to do niej zwraca się szef, planując każdy napad, atak na wrogi gang, czy też potyczkę z policją. Chyba nie trzeba dodawać, że darzy go bezgranicznym zaufaniem.


JEDEN NA GANG, ZAJĘTYDZIWKARZ- Gość który nawet burej suce nie przepuści. W sumie całego jego życie obraca się wokół sypialni, klubów i kasyn. Nie ogranicza się rzecz jasna tylko do jednej płci, jednak jest bardzo wybredny w doborze partnerek lub partnerów. Jak łatwo przewidzieć, nie raz już skończył z czerwonym śladem po dłoni na policzku i brzęczącym w uszach wrzaskiem "Nie chcę cię więcej widzieć, ty pierdolony poligamisto!".
NASTĘPCA- Kolejna ważna szycha. Jej znaczenie w gangu jest jednak nie adekwatne do wieku. Najczęściej dzieciak, wybrany i szkolony przez obecnego szefa, aby w przyszłości zająć jego miejsce i dowodzić całą grupą. Możliwe są powiązania rodzinne typu kuzynostwo lub rodzeństwo, na ogól jest to jednak adopcja, co pozwala na lepsze wyszkolenie.

JEDEN NA GANG, PO UPRZEDNIEJ KONSULTACJI Z SZEFEM


ZABAWKA- Najczęściej ponętny, seksowny młody mężczyzna, któremu zwyczajnie się w życiu nie poszczęściło i został "przywłaszczony" sobie, przez któregoś z członków gangu. Nie bierze udziału w akcjach, oprócz wiadomej, zarezerwowanej tylko dla swojego "właściciela", pełni funkcję jedynie ozdobną. Musi być oczywiście zadbany, chodzić wyłącznie w najlepszych strojach. Chyba ni trzeba dodawać, że na zabawkę, nie może sobie pozwolić byle kto, prawda?

ROSICZKA- Postać tak słodka, niewinna i nieśmiałą, że na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać iż została wyjęta z innej bajki. To tylko pozory. Tak naprawdę jest to wyrachowany zabójca, kat, który najpierw mami swoje ofiary uroczym wyglądem, aby w ostatnich chwilach ich życia śmiać się im prosto w twarz. W walce lubuje się w chwytach nie całkiem fair, typu miażdżenie żeber obcasem, ciągnięcie za włosy. Ale czy w bójce z takim słodkim stworzonkiem, można mówić o jakiejkolwiek równowadze w siłach?SPEC OD MOKREJ ROBOTY- Kolejny nie wymagający komentarza osobnik. To on ma na swoim karku większą część truposzów, będących obecnie pomiędzy tym miastem, a Oceanem Spokojnym. Jest niebezpieczny i nieprzewidywalny, ale jednocześnie rozważny i sprytny. W końcu w jego zawodzie, człowiek myli się tylko raz.
MASKOTKA- Dobry znajomy zabawki i rosiczki. Również uroczy, jednak nie tak niewinny, nieśmiały i destrukcyjny. Zawsze z uśmiechem na ustach, bez względy na to czy jest prawdziwy czy też nie. Zagaduje każdego napotkanego członka gangu, nie ma najmniejszych oporów przed podejściem do kogoś i przytuleniem znienacka, czy też usiądnięciem na kolanach. Bo w końcu kto odtrąci takie urocze stworzonko?CICHY ZABÓJCA - Jak sama nazwa wskazuje, zabija po cichu i bez świadków. Nikt nie jest w stanie mu nic udowodnić, nie rzadko nawet nie wie, że to właśnie on. Często niepozorny, nie przyznaje się do swego zawodu. Wrogowie gangu, strzeżcie się...


GŁÓWNY PRZEMYTNIK - najlepszy w swoim fachu przemytnik... Przewiezie wszystko, legalnie, bądź nie. Do tego komenderuje wszystkimi innymi przemytnikami.

JEDEN NA GANG, ZAJĘTY.


DZIWKA- Ładniej rzecz delikatną ujmując, prostytutka a w przypadku mężczyzn żigolak. Osoba, która "wspaniałomyślnie", lub też za odpowiednią zapłatą wspomaga samotnych mężczyzn w ulżeniu napięciu seksualnemu. Są różne rodzaje, od tych najbardziej ekskluzywnych, które mają zgodę na mieszkanie w rezydencji, po te, które takowego nie mają i muszą zadowolić się miejscem w okolicznym domu publicznym.MIEJSCOWY- Osoba która mieszka w tym mieście, jednak nie jest powiązana z mafią, a przynajmniej nie w sposób przyjazny. W tę rangę zaliczają się wszyscy mieszkańcy miasta, zwykli cywile, ale także najróżniejsi dilerzy, właściciele burdeli lub przemytnicy broni.
PLUSKWA- Ma za zadanie infiltrować różne instytucje lub osoby, mogące zaszkodzić rodzinie, to jest policję lub też inne gangi. Czasami jest również swojego rodzaju "kontrolerem jakości", którego zadaniem jest sprawdzenie, czy na przykład diler wchodzący w skład gangu nie sprzedaje zanieczyszczonego towaru. Jest wybitnie utalentowany w kamuflażu.


MEDYK - mafijny lekarz i nie tylko. Jego zadaniem jest łatanie ludu po misjach, ale również szukanie medycznych udogodnień, aby z misji wracali do niego w jak najlepszym stanie. W wolnym czasie zajmuje się, czym chce.
JEDEN NA GANG, ZAJĘTY.
avatar
Seiran
Admin

Liczba postów : 98
Join date : 02/04/2013

Zobacz profil autora http://gangsta-paradise.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach